строительство деревянных домов и бани
русукр
 
продаж будівельного моху
АР Крим-Севастополь, Вінницька-Вінниця, Волинська-Луцьк, Дніпропетровська-Дніпропетровськ, Донецька-Донецьк, Житомирська-Житомир, Закарпатська-Ужгород Запорізька-Запоріжжя Івано-Франківська-Івано-Франківськ Київська-Київ, Кіровоградська-Кіровоград, Луганська-Луганськ, Львівська-Львів, Миколаївська-Миколаїв, Одеська-Одеса, Полтавська-Полтава Рівненська-Рівне, Сумська- Суми Тернопільська-Тернопіль, Харківська-Харків, Херсонська-Херсон, Хмельницька- Хмельницький, Черкаська-Черкаси, Чернівецька- Чернівеці, Чернігівська-Чернігів-Україна

Димоходи для лазневих печей. Schiedel KERASTAR і Schiedel Uni.


Димохід Schiedel KERASTAR

дымоход

Комфортне тепло у власних чотирьох стінах значно впливає на гарне самопочуття людини. Передумовою цьому може стати можливість додати камін або піч тоді, коли будівництво будинку вже завершене. Проблема оптимального опалення актуальна також при реконструкції, переплануванні або добудуванні житлового будинку. В останні роки досить часто поруч із опалювальним казаном, що працюють на газі або мазуті, передбачають казан, що використовує тверде деревне паливо.

Щоб відповідати всім технічним вимогам сьогоднішнього дня, а також сучасним дизайнерським розв'язкам, Schiedel пропонує нову димохідну систему KERASTAR: НЕРЖАВІЮЧА СТАЛЬ ЗОВНІ - КЕРАМІКА УСЕРЕДИНІ.

Прекрасна комбінація керамічного димового каналу, ізоляції товщиною 60 мм і легкої оболонки з нержавіючої сталі містить у собі всі переваги надійної й сучасної димохідної системи. Найвища якість від Schiedel: Оболонка з нержавіючої сталі й серце з кераміки.

Димоходи Schiedel Uni

Димоходи Schiedel Uni є унікальною розробкою однойменної компанії, протягом тривалого часу, що спеціалізується на виготовленні й удосконаленні систем відводу продуктів згоряння. Димоходи Schiedel - це гарантія високої працездатності й функціональності всієї опалювальної конструкції в цілому, що вкрай важливо для печей- каменок, на будь-якому виді палива, що діють у лазнях, саунах і парильнях.

Конструктивно димоходи Schiedel Uni складаються з 3 шарів: труби керамічної (внутрішня частина), плит ізоляційних (середня частина) і оболонки кам'яної (зовнішня частина). Будова димоходу Шидель Юни продумане таким, образом, щоб, насамперед , захистити димохід від виникнення конденсату, який суттєво руйнує звичайні труби із цегельної кладки. Що втримується в продуктах згорянні волога й кислоти сильно псують димохід із внутрішньої сторони, тому спочатку виникають тріщини, а потім і більші руйнування поверхні.Тим самим Schiedel Uni рятує від декількох украй важливих проблем:

  • поганого функціонування опалювальної споруди;
  • незадовільного згоряння палива в пальнику;
  • нерівномірного надходження в топку свіжого кисню;
  • надмірних витрат на обслуговування печі й закупівлю палива;
  • підвищених зусиль для профілактичного огляду й ремонту опалювальної системи.
Різновиди цієї димовідвідної системи Kerastar і Keranova надають можливість при мінімальних зусиллях і витратах одержати ефективний результат, що виражається у швидкім усуненні виниклої проблеми, відновленні робочого стану системи відводу продуктів згоряння, її простому й легені обслуговуванні. Наявність Шидель Юни промовляти на користь того, що ваша парильня в російських лазнях або у фінських саунах буде діяти однаковою мірою добре й безвідмовно, не створюючи проблем, що паряться. При цьому кераміка, якою забезпечуються димоходи Schiedel Uni, не зазнає впливу кислотно-лужного середовища, не сприйнятлива до процесу іржавіння (має протикорозійними властивостями) і має тривалий строк експлуатації. Вони припустимі для монтажу димоходів в індивідуальних цілях - у житлових будинках, саунах, парних і лазнях. Пристосовані для високих температур, не дають диму швидко прохолоджуватися й не дозволяють сажі накопичуватися на внутрішній поверхні. Ізоляційні плити підігнані настільки ідеально, що гарантують високоефективне утеплення димоходу, а зовнішні кам'яні оболонки з полегшеного бетону в точності відповідають заданим параметрам і мають оптимальну величину каналів для вентиляції. Димоходи Schiedel Uni виготовляються декількох різновидів, які придатні для експлуатації в умовах російських зим:
  • 1-ходові системи;
  • 1-ходові системи с каналом для провітрювання;
  • 2-ходові системи;
  • 2-ходові системи с каналом для провітрювання.
дымоход дымоход вентиляция
Вентиляційні системи - новітня розробка, яка надає можливість найкращого провітрювання. Вона запобігає негативному впливу вологи, надлишок якої виводяться по цим отворам в зовнішнє середовище без заподіяння якої-небудь шкоди димохідній системі. Це дає також не накопичуватися волозі при зупинці дії опалювального обладнання й гарантувати бездоганне функціонування Schiedel Uni у будь-якому режимі, що має вкрай важливе значення для систем опалення бань і саун, які працюють періодично. Димоходи Schiedel Uni завдяки легкобетонним зовнішнім кам'яним оболонкам точно співвідносяться по розмірах модулів і формують оптимальне по аеродинаміці вентиляційний тиск у каналах для провітрювання.

Все про Баню (Лазню)

Будівництво Зрубів

Вікна та двері в бані
Теплоізоляція в бані
Чи доцільно будувати зруби взимку
Будівництво будинків і бань під ключ
Вибір місця при будівництві лазні
Дерев'яна купіль на гребені популярності
Підлоги в лазні
Полки, ослона, висвітлення в лазні
Про аромати в лазні
Лікувальні маски,рецепти трав'яного чаю в лазні
А як паритися в лазні?
Потовк або стеля у лазні
Сауна й діти. Як паритися в лазні з дітьми
Баня бані відмінність...
Віники. Види віників і характеристики
Заготовка віників. Секрети заготовки лазневих віників.
Масаж віником в лазні.
Про руську баню та банні веники.
Як паритися в фінській сауні?
Ручна рубка, що це таке
Матеріали для створення ставка або водойми
Какая кровля лучше для дома из сруба?
Почнемо з проекту
Обробка фасаду
Цегла лицювальна
Міфи про дерев'яне будівництво
Переваги ручного рубки дерев'яного будинку
Стругана колода - у чому її плюси?
Зимовий ліс і будівництво зрубів
Як утеплити дерев'яний будинок
Матеріал рубаних стін
Вікна - очі будинку. Який тип вікон підібрати
Види сходів для будинку
Ремонт та обробка кухні

 

Печі,

Загальні Статті

Усе про печі. Види печей
Холодні й гарячі лазневі печі. Лазневі
печі прямого й періодичного нагріву

Дров'яні печі для лазні або сауни
Камені для лазневих печей. Талькохлорит. Жадеїт і ін.
Димоходи для лазневих печей
Пекти Камін. І як визначити якість печі.
Ціна грубної роботи. Як побудувати пекти самому- поради
Мохи будівельний. Сфагнум і зозулін льон
Технологія будівництва зрубів будинків і лазні
Зборка зрубу на фундаменте
Будівництво альтанок
Вибір матеріалу для будівництва будинку
Із чого почати будівництво заміського будинку
Технологія будівництва опалубки
Будівництво руських бань і фінських саун
 

©2000 Всі права захищені "ЕкоБуд" Україна