строительство деревянных домов и бани
русукр
 
продаж будівельного моху
АР Крим-Севастополь, Вінницька-Вінниця, Волинська-Луцьк, Дніпропетровська-Дніпропетровськ, Донецька-Донецьк, Житомирська-Житомир, Закарпатська-Ужгород Запорізька-Запоріжжя Івано-Франківська-Івано-Франківськ Київська-Київ, Кіровоградська-Кіровоград, Луганська-Луганськ, Львівська-Львів, Миколаївська-Миколаїв, Одеська-Одеса, Полтавська-Полтава Рівненська-Рівне, Сумська- Суми Тернопільська-Тернопіль, Харківська-Харків, Херсонська-Херсон, Хмельницька- Хмельницький, Черкаська-Черкаси, Чернівецька- Чернівеці, Чернігівська-Чернігів-Україна

Вибір матеріалу для будівництва будинку.


Гідність будинку з оциліндрованої колоди

Деревянные дома из оцилиндрованного бревнаДерев'яні будинки з оцилиндрованої колоди мають практично ті ж достоїнства і недоліки, що і брусові будинки з дерева, крім того, їх не можна утеплити, оскільки зовнішня поверхня стін є лицьовою. Гідністю дерев'яного будинку з колоди є те, що округла форма колоди дозволяє досягти щільного з'єднання колод. По євростандарту перепад діаметру оцилиндрованої колоди не повинен перевищувати 2-4 мм

 

В процесі старіння оцилиндрована колода менше деформується і великим плюсом є те, що будинки з дерева, побудовані з оциліндрованої колоди не вимагають обробки, із-за майже однакового діаметру і високої якості обробки.

 

Завдяки своїм теплоізолюючим, енергозбережним і екологічним характеристикам дерево здобуло славу кращого будівельного матеріалу.

 

Необхідні пази і замки в оциліндрованої колоди мають математично вивірену форму і виконуються з дуже високою точністю - в результаті вінці оциліндрованого будинку мають мінімальні проміжки, а колоди можуть з'єднуватися під будь-яким необхідним кутом.

 

Необхідні пази і замки в оциліндрованій колоді мають математично вивірену форму і виконуються з дуже високою точністю - в результаті вінці оциліндрованого будинку мають мінімальні проміжки, Одним з головних недоліків оциліндрованих колод, називають саме малий термін служби із-за схильності до гниття: знятий щільний шар оголює внутрішню, легко схильну до руйнівних процесів поверхню колоди. Проте, при використанні колод першого реза це звинувачення не має підстав: початкова колода - практично ідеальний циліндр і обдираючи шар кори і декілька міліметрів підкорового шару, циліндровочний верстат зовсім не переводить колоду в "недовговічну красиву іграшку".

Достоїнства каркасних будинків

Cрок служби і технічні параметри сучасного каркасного будинку часто залишають далеко позаду традиційне дерев'яне житлове будівництво. Нові матеріали і технології дозволяють створити в каркасному будинку такий же внутрішній клімат, як і в традиційному дерев'яному, при цьому скоротити витрати на опалювання у декілька разів. У каркасному будинку спочатку вдається закласти хороші теплотехнічні і вологість характеристики. Такий будинок менш інертний, в нім відсутня "вогкість", що виникає, наприклад, в кам'яному будинку, він менш схильний негативнимкаркасный доморошие теплотехнические и влажностные характеристики. Такой дом менее инертен, в нем отсутствует "сырость", возникающая, например, в каменном доме, он менее подвержен діям довкілля. Каркасний будинок - екологічно чистий, комфортний і енергоефективний..

 

Оскільки загальна вага каркасної конструкції набагато менша, ніж вага конструкції з колод, цеглини або залізобетону, тому при зведенні каркасного будинку економія починається вже при установці фундаменту. Якщо ж на ділянці під будівництво "слабкий" грунт, то альтернативи каркасному будинку практично не існує. При каркасному будівництві можливо без серйозних фінансових вкладень надати зовнішньому вигляду і внутрішньому плануванню будинку практично будь-якої архітектурної форми. З'являється можливість утілити в життя оригінальні ідеї архітектора і дизайнера. Причому облицювання каркасного будинку можна виконати таким чином, що він не відрізнятиметься від будинку з цеглини або, наприклад, від будинку з цілісних колод.

Достоїнства будинків з бруса

Основною гідністю будинків з бруса є те, що вони "дихають" і утримують тепло краще, ніж кам'яні будинки. У таких будинках складається приємніший мікроклімат для людини. Дерев'яні будинки з бруса - безперечно, виглядають дуже красиво. Але згадані вище достоїнства мають місце тільки при правильній побудові і при виконанні усіх вимог до проектування і будівництва брусових будинків. дом из бруса

 

У будівництві будинків з бруса частіше використовуються хвойні породи: ялина, модрина, сосна, ялиця, кедр. А для будівництва несних конструкцій будинку більше підходить сосна або модрина. Ці породи на відміну від ялини і ялиці менше схильні до процесів гниття. У Європі найбільше поширення отримала сосна, як найдоступніший будівельний матеріал. Листяні породи застосовуються значно рідше, з них найбільш використовувані дуб, бук, береза, ясен, осика. По структурі деревина є природним полімером, що утворюють її клітини-волокна спрямовані уздовж ствола і мають трубчасту форму. Тому вона має ціле рядом достоїнств : пружністю, високою міцністю, малою щільністю і вагою, низькою теплопровідністю, природною декоративністю, стійкістю до дії хімічно агресивних середовищ, і що не маловажно, простотою обробки і монтажу. Особливе значення має низька теплопровідність деревини, оскільки, чим вона нижча, тим буде тепліший у вашому будинку.

Гідність цегляного будинку

 

Будинки з цеглини десятки років зберігатимуть тепло, приноситимуть затишок їх хазяям. Цегляний будинок - споруда, яка цілком може передаватися у спадок упродовж життя декількох поколінь, як мінімум в течії 100-150 років.

кирпичный дом

 

Просторий цегляний будинок, не дивлячись на архітектуру, без тіні сумніву можна назвати фамільним будинком. Застосування сучасних теплоізоляційних матеріалів дозволяє впроваджувати ефективну технологію утеплення будинку. Утеплена стіна будинку, побудованого по таких технологіях, відповідає по тепловтратах звичайній цегляній стіні завтовшки 2 метри.

 

Звичайна стіна з цеглини завтовшки 510 мм вже не проходить по сучасних теплотехнічних нормах Росії. Щоб досягти необхідного опору стіни теплопередачі, сьогодні необхідно або робити її завтовшки 610 мм, або утепляти. Утеплення виконується двома способами: зсередини і зовні.

 

Хотілося б перерахувати основні достоїнства цегляних будинків :

    1. довговічність
    2. низька схильність атмосферним впливам
    3. несхильність біологічним чинникам
    4. висока міцність конструкції
    5. висока міра захищеності від займання

Все про Баню (Лазню)

Будівництво Зрубів

Вікна та двері в бані
Теплоізоляція в бані
Чи доцільно будувати зруби взимку
Будівництво будинків і бань під ключ
Вибір місця при будівництві лазні
Дерев'яна купіль на гребені популярності
Підлоги в лазні
Полки, ослона, висвітлення в лазні
Про аромати в лазні
Лікувальні маски,рецепти трав'яного чаю в лазні
А як паритися в лазні?
Потовк або стеля у лазні
Сауна й діти. Як паритися в лазні з дітьми
Баня бані відмінність...
Віники. Види віників і характеристики
Заготовка віників. Секрети заготовки лазневих віників.
Масаж віником в лазні.
Про руську баню та банні веники.
Як паритися в фінській сауні?
Ручна рубка, що це таке
Матеріали для створення ставка або водойми
Какая кровля лучше для дома из сруба?
Почнемо з проекту
Обробка фасаду
Цегла лицювальна
Міфи про дерев'яне будівництво
Переваги ручного рубки дерев'яного будинку
Стругана колода - у чому її плюси?
Зимовий ліс і будівництво зрубів
Як утеплити дерев'яний будинок
Матеріал рубаних стін
Вікна - очі будинку. Який тип вікон підібрати
Види сходів для будинку
Ремонт та обробка кухні

 

Печі,

Загальні Статті

Усе про печі. Види печей
Холодні й гарячі лазневі печі. Лазневі
печі прямого й періодичного нагріву

Дров'яні печі для лазні або сауни
Камені для лазневих печей. Талькохлорит. Жадеїт і ін.
Димоходи для лазневих печей
Пекти Камін. І як визначити якість печі.
Ціна грубної роботи. Як побудувати пекти самому- поради
Мохи будівельний. Сфагнум і зозулін льон
Технологія будівництва зрубів будинків і лазні
Зборка зрубу на фундаменте
Будівництво альтанок
Вибір матеріалу для будівництва будинку
Із чого почати будівництво заміського будинку
Технологія будівництва опалубки
Будівництво руських бань і фінських саун
 

©2000 Всі права захищені "ЕкоБуд" Україна