строительство деревянных домов и бани
русукр
 
продаж будівельного моху
АР Крим-Севастополь, Вінницька-Вінниця, Волинська-Луцьк, Дніпропетровська-Дніпропетровськ, Донецька-Донецьк, Житомирська-Житомир, Закарпатська-Ужгород Запорізька-Запоріжжя Івано-Франківська-Івано-Франківськ Київська-Київ, Кіровоградська-Кіровоград, Луганська-Луганськ, Львівська-Львів, Миколаївська-Миколаїв, Одеська-Одеса, Полтавська-Полтава Рівненська-Рівне, Сумська- Суми Тернопільська-Тернопіль, Харківська-Харків, Херсонська-Херсон, Хмельницька- Хмельницький, Черкаська-Черкаси, Чернівецька- Чернівеці, Чернігівська-Чернігів-Україна

Чи доцільно будувати взимку дерев'яні зруби будинків і лазні?


сруб   Із приходом зими будівництво дерев'яних зрубів і будинків з металоконструкцій не завмирає в жодній точці земної кулі. Навіть у таких "зимових" країнах, як Норвегія, Швеція, Фінляндія - зведення нових торгових центрів, складів і т.д., не припиняється в зимовий період.

Чому ж тоді в Росії або Україні серед багатьох замовників будівельних робіт дотепер існує думка, що будувати взимку не слід? Ці стереотипи, по-перше, склалися історично, коли життя на значну частину року через люті морози й снігу в Росії просто завмирала, а по-друге, недовіра до будівництва взимку пов'язане із проблемами й обмеженнями по СНИПАМ зимового житлового будівництва.

На зведення житлових будинків поширюються свої норми й правила, відповідно до яких узимку можна робити не всі будівельні роботи, і навіть ті, що можна в обмежених обсягах. Будівництва промислових будинків з металоконструкцій дані обмеження не стосуються. У наш час використання нових прогресивних будівельних технологій і наявність штату висококваліфікованих професіоналів уже давно дозволяють якісно реалізовувати проекти будівництва нежитлових приміщень із металоконструкцій у будь-який час року.

 

Головна причина, по якій Замовники бояться будувати взимку, - це теоретично можлива деформація будівельних конструкцій навесні. Але в цей час, це може відбутися тільки в тому випадку, якщо під час устрою фундаменту будинку в зимовий час не були дотримані всі необхідні норми й правила. Фундаментні роботи у звичайному режимі по СНИПАМ можна робити при температурі до -5° С. При більш низьких температурах у будівництві застосовують різні способи, які сприяють затвердінню бетону при низьких температурах.

 

По-перше, може бути застосований метод підігріву бетону за допомогою виділення тепла самим розчином, виготовленим з використанням розігрітих до 90°С води або пари. Другий метод - це застосування утепленої опалубки з обладнанням зверху захисного шару або "метод термоса".

 

Також з метою швидкого затвердіння бетону застосовують електродний прогрів або прогрів інфрачервоними джерелами. При електродному прогріві використовують тепло, виділюване при проходженні електричного струму через бетон, прогрівши інфрачервоними джерелами здійснюють кварцовими трубчастими випромінювачами, керамічними стрижневими випромінювачами O 6-50 мм і потужністю 1-10 кВт і ін. Необхідний температурний режим затвердіння бетону можна забезпечити шляхом бетонування в термоактивній або опалубці, що гріє. У бетонний розчин з метою швидкого затвердіння бетону закладаються також спеціальні добавки, які дозволяють знизити температуру замерзання розчину настільки, що бетон встигає набрати міцність. Цей найбільше економічно й технічно ефективний метод є найпоширенішим на сьогоднішній день .

 

Таким чином, сучасні технології й розробки в будівельній галузі дозволяють зводити фундамент не тільки в теплу пору року, але й у мороз, без шкоди для фізичних і механічних властивостей будівельних конструкцій. Тому, якщо фундаментні роботи зроблені правильно, те можливість перекосу будинки, коли навесні піднімаються ґрунтові води, або крошения фундаменту через його нерівномірну структуру, усувається.

Крім цього, обладнання під'їзних колій до місця забудови набагато легше виконувати взимку, чому влітку. Дощі й сльоту можуть стати серйозними проблемами в підвозі будівельних матеріалів і під'їзді будівельної техніки на будмайданчику. Снігові замети можуть стати невеликою перешкодою, але вони легко усуваються за допомогою снігоприбиральної техніки.

 

Далі слід указати ряд очевидних переваг для Замовника, про яких мало хто замислюється:

 

Строки будівництва швидкобудуючих будинків узимку значно відрізняються від літніх. Незважаючи на те, що йде додатковий час на підготовку майданчика, пов'язану з погодними умовами, розробка проекту й виготовлення конструкцій значно прискорюються через зниження загального числа замовників у будівельних компаніях, що бажають будувати взимку.


Узимку існує можливість більш детально, творчо, не кваплячись підійти до розробки індивідуального проекту, у Замовника є можливість змінювати й обмірковувати свій проект у процесі його розробки.


Початок зими - час підготовки комплексної програми розвитку організації на майбутній рік і ефективного планування бізнес- процесів. У зв'язку із закономірним ростом бізнесу, улітку компанії можуть знадобитися додаткові складські, виробничі площі, тому про раціональну реалізацію стратегії плановикам варто задуматися вже взимку.

Звичайно під кінець року в багатьох компаніях з'являються вільні кошти , і грамотний керівник завжди шукає шляхи їх вигідного вкладення у свій бізнес. Будівництво нових виробничих цехів, складських терміналів, торговельних комплексів - дозволяє вигідно вкласти вже зараз свої гроші в нові інвестиційні проекти.


Навесні завжди спостерігається підвищення цін на метал, отже, зростають ціни на металоконструкції, звідси збільшується й вартість будівництва швидкобудуємих будинків. Це обумовлено кон'юнктурою, яка склалася на ринку. Ціни на будівельні матеріали не знижуються, а ростуть на 20% - 40% у рік. Тому, якщо вже стоїть питання про будівництво, то з метою економії коштів , необхідно приступати до будівництва поточної зими.  


Усім відомо, що перед тим як відкрити свою справу, потрібно відповісти на три головні питання будь-якого бізнесу: "Що робити? Як робити? і Коли робити?" Перед початком будівництва об'єкту для розвитку цього бізнесу також потрібно відповісти собі на подібні питання: "Що будувати? Як будувати? і Коли будувати?" Найголовніше й найвжче це ухвалити рішення щодо початку будівництва найбільш підходящого проекту, оцінити його доцільність. А відповіді на запитання "Як і Коли будувати" є просто очевидні. Сучасні технології дозволяють ощадливо й швидко зводити будинку з металоконструкцій у будь-який час року, при цьому зимове будівництво має навіть ряд переваг у порівнянні з літнім!


Все про Баню (Лазню)

Будівництво Зрубів

Вікна та двері в бані
Теплоізоляція в бані
Чи доцільно будувати зруби взимку
Будівництво будинків і бань під ключ
Вибір місця при будівництві лазні
Дерев'яна купіль на гребені популярності
Підлоги в лазні
Полки, ослона, висвітлення в лазні
Про аромати в лазні
Лікувальні маски,рецепти трав'яного чаю в лазні
А як паритися в лазні?
Потовк або стеля у лазні
Сауна й діти. Як паритися в лазні з дітьми
Баня бані відмінність...
Віники. Види віників і характеристики
Заготовка віників. Секрети заготовки лазневих віників.
Масаж віником в лазні.
Про руську баню та банні веники.
Як паритися в фінській сауні?
Ручна рубка, що це таке
Матеріали для створення ставка або водойми
Какая кровля лучше для дома из сруба?
Почнемо з проекту
Обробка фасаду
Цегла лицювальна
Міфи про дерев'яне будівництво
Переваги ручного рубки дерев'яного будинку
Стругана колода - у чому її плюси?
Зимовий ліс і будівництво зрубів
Як утеплити дерев'яний будинок
Матеріал рубаних стін
Вікна - очі будинку. Який тип вікон підібрати
Види сходів для будинку
Ремонт та обробка кухні

 

Печі,

Загальні Статті

Усе про печі. Види печей
Холодні й гарячі лазневі печі. Лазневі
печі прямого й періодичного нагріву

Дров'яні печі для лазні або сауни
Камені для лазневих печей. Талькохлорит. Жадеїт і ін.
Димоходи для лазневих печей
Пекти Камін. І як визначити якість печі.
Ціна грубної роботи. Як побудувати пекти самому- поради
Мохи будівельний. Сфагнум і зозулін льон
Технологія будівництва зрубів будинків і лазні
Зборка зрубу на фундаменте
Будівництво альтанок
Вибір матеріалу для будівництва будинку
Із чого почати будівництво заміського будинку
Технологія будівництва опалубки
Будівництво руських бань і фінських саун
 

©2000 Всі права захищені "ЕкоБуд" Україна