строительство деревянных домов и бани
русукр
 
продаж будівельного моху
АР Крим-Севастополь, Вінницька-Вінниця, Волинська-Луцьк, Дніпропетровська-Дніпропетровськ, Донецька-Донецьк, Житомирська-Житомир, Закарпатська-Ужгород Запорізька-Запоріжжя Івано-Франківська-Івано-Франківськ Київська-Київ, Кіровоградська-Кіровоград, Луганська-Луганськ, Львівська-Львів, Миколаївська-Миколаїв, Одеська-Одеса, Полтавська-Полтава Рівненська-Рівне, Сумська- Суми Тернопільська-Тернопіль, Харківська-Харків, Херсонська-Херсон, Хмельницька- Хмельницький, Черкаська-Черкаси, Чернівецька- Чернівеці, Чернігівська-Чернігів-Україна

Будівництво російських бань і фінських саун.


Відвідування російської лазні - це не просто гарна традиція, це ціла філософія. Звичай "піддавати" - хлюпати на камені воду з додаванням у неї настоїв цілющих трав дає збільшення температури, підвищення вологості повітря і його ароматизацію. А одержати знаменитий "легку пару" і від душі попаритися віничком можна тільки в справжній російської паркій!

Будівництво російської лазні досить трудомісткий процес, який складається з декількох етапів. Перший - це, зведення печі. НА відміну від сауни, у російській лазні обов'язково присутня цегельна піч "каменкаказенка,Каменца,камешка", яка сама по собі є складним інженерно-технічним об'єктом. Проект печі виконується виходячи з параметрів парний і побажань замовника, а кладку здійснює професіонал- пічник з багаторічним досвідом роботи.

Другий етап - будівництво димоходу, який, залежно від конкретних умов, може бути: двоконтурний з нержавіючої сталі, з керамічних блоків, у вигляді корінної або надсадної цегельної труби. Третій етап - будівництво приміщення самої парний. Для того щоб тепле повітря розподілялося рівномірно, і не було такого ефекту, як "ноги мерзнуть, а голові пекуче", дуже ретельно проектує й виконується система вентиляції, теплоізоляція й пароізоляція. Також для максимальної зручності парильників спеціально планується взаємне розташування полоків і лав.

І, нарешті, обробка росіянки лазні. Слід звернути увагу, що дерев'яна вагонка, якої парна обшивається зсередини, має різні властивості. Наприклад, червоний канадський кедр дає чудовий, ні із чим не порівнянний, цілющий аромат. Висвітлення в російській лазні може бути виконане в різних варіантах: кутові, настінні світильники, світлові трубки за підспинниками, спеціальне підсвічування стелі - усе це формує неповторну атмосферу у Вашій парній.

Ще 10-12 років тому слово "сауна" було для багатьох далеким, а сьогодні фінська сауна стала настільки популярної, що чи навряд можна знайти людину, яка не знає, що це таке. Сауни є в готелях, спортклубах, фітнес- центрах, салонах краси й при багатьох інших установах, не говорячи вже про приватні сауни в заміських будинках і квартирах. Популярність багато в чому пояснюється тим, що будівництво сауни не займає багато часу (близько тижня) і по витратах сауна обходиться дешевше, чим, наприклад, російська лазня.

Проте , до будівництва сауни не можна ставитися легковажно. Щоб вийшла справжня, добротна сауна, необхідна продумана система вентиляції й відмінна теплоізоляція. При будівництві сауни обов'язково потрібно пам'ятати й про пожежну безпеку. Також слід звернути увагу, що дерев'яна вагонка, якої сауна обшивається зсередини, має різні властивості.

Червоний канадський кедр, африканське дерево абаши, липа - є із чого вибрати! Висвітлення парної може виконуватися в зовсім різних варіантах: настінні й кутові світильники, світлові трубки за підспинниками, система терапії кольором - як багато можливостей зробити Вашу сауну ще більш розслаблюючої й затишної.

Не слід думати, що сауна - це тільки сухе гаряче повітря. У приміщенні сауни можна цілком створити режим російської лазні або, так звану, "псевдорусскую баню". Досить установити додатково парогенератор або електрокаменку із вбудованим парогенератором.


Все про Баню (Лазню)

Будівництво Зрубів

Вікна та двері в бані
Теплоізоляція в бані
Чи доцільно будувати зруби взимку
Будівництво будинків і бань під ключ
Вибір місця при будівництві лазні
Дерев'яна купіль на гребені популярності
Підлоги в лазні
Полки, ослона, висвітлення в лазні
Про аромати в лазні
Лікувальні маски,рецепти трав'яного чаю в лазні
А як паритися в лазні?
Потовк або стеля у лазні
Сауна й діти. Як паритися в лазні з дітьми
Баня бані відмінність...
Віники. Види віників і характеристики
Заготовка віників. Секрети заготовки лазневих віників.
Масаж віником в лазні.
Про руську баню та банні веники.
Як паритися в фінській сауні?
Ручна рубка, що це таке
Матеріали для створення ставка або водойми
Какая кровля лучше для дома из сруба?
Почнемо з проекту
Обробка фасаду
Цегла лицювальна
Міфи про дерев'яне будівництво
Переваги ручного рубки дерев'яного будинку
Стругана колода - у чому її плюси?
Зимовий ліс і будівництво зрубів
Як утеплити дерев'яний будинок
Матеріал рубаних стін
Вікна - очі будинку. Який тип вікон підібрати
Види сходів для будинку
Ремонт та обробка кухні

 

Печі,

Загальні Статті

Усе про печі. Види печей
Холодні й гарячі лазневі печі. Лазневі
печі прямого й періодичного нагріву

Дров'яні печі для лазні або сауни
Камені для лазневих печей. Талькохлорит. Жадеїт і ін.
Димоходи для лазневих печей
Пекти Камін. І як визначити якість печі.
Ціна грубної роботи. Як побудувати пекти самому- поради
Мохи будівельний. Сфагнум і зозулін льон
Технологія будівництва зрубів будинків і лазні
Зборка зрубу на фундаменте
Будівництво альтанок
Вибір матеріалу для будівництва будинку
Із чого почати будівництво заміського будинку
Технологія будівництва опалубки
Будівництво руських бань і фінських саун
 
©2000 Всі права захищені "ЕкоБуд" Україна