строительство деревянных домов и бани
русукр
 
продаж будівельного моху
АР Крим-Севастополь, Вінницька-Вінниця, Волинська-Луцьк, Дніпропетровська-Дніпропетровськ, Донецька-Донецьк, Житомирська-Житомир, Закарпатська-Ужгород Запорізька-Запоріжжя Івано-Франківська-Івано-Франківськ Київська-Київ, Кіровоградська-Кіровоград, Луганська-Луганськ, Львівська-Львів, Миколаївська-Миколаїв, Одеська-Одеса, Полтавська-Полтава Рівненська-Рівне, Сумська- Суми Тернопільська-Тернопіль, Харківська-Харків, Херсонська-Херсон, Хмельницька- Хмельницький, Черкаська-Черкаси, Чернівецька- Чернівеці, Чернігівська-Чернігів-Україна

Зруби- ручна рубка та її переваги.


Чи вдалося людині, що вважає себе царем природи, хоч у чомусь матінку- природу поліпшити? Будь-яке втручання в "єство", що приводить до гаданого вдосконалення, завжди приводило до порушення природнього балансу, погіршенню вихідних якостей і навіть руйнуванню.

Поберемо хвалений і супермодний сьогодні клеєний брус. Звичайно, будівля будинку із цього матеріалу займе менше часу, чому зі звичайного дерева, тому що матеріал буде вже висушений і проклеєний. Клеєний брус, безумовно, буде ідеально рівним, гладким і естетичним. АЛЕ, по-перше, під час штучного сушіння відбудеться кристалізація смоли, пори деревини закупоряться, і вона припинить "дихати". По-друге, дерево в цьому випадку виявиться лише одним з матеріалів при будівництві Вашого будинку, а другим, як Ви розумієте, виявиться клей. І в чому тоді зміст? Усі природні переваги дерева: здатність підтримувати в будинку ідеальну для людини вологість, здатність "дихати", завдяки постійному обміну повітря на клітинному рівні, і т.п. - усе це піде в міру спроб "удосконалити" природні властивості деревини. І стане таке дерево лише ще одним будівельним матеріалом нарівні із цеглою й бетоном.

А оциліндрована колода? Не будемо сперечатися: іноді, при будівництві невеликих будівель або так званих малих форм, кращого матеріалу не знайти. Але будинок? У процесі виробництва колоди, ніж верстата "стриже під одну гребінку" усе дерева, по-варварськи знімаючи з них самий коштовний шар - так звану заболонь, яка є самим міцним шаром у структурі дерева й захищає колоду від зовнішніх впливів. Міцність і довговічність падає в рази! Ви цього прагнете? Можливо, з метою економії. Але це ж Ваш будинок. чи Коштує заощаджувати на головному - якості основного будівельного матеріалу?

І, нарешті, ручна рубка, до якого ми Вас призиваємо. Ми робимо це не тому, що нам так вигідніше або зручніше (зручніше й швидше для нас - побудувати будинок із клеєного бруса або оциліндрованої колоди), а тому що будівництво будинку ручним способом рубання - дійсно оптимальне співвідношення ціни- якості при будівництві будинку й тому що саме в цій області ми експерти. Помітимо, що на Заході вже давно зрозуміли, що самі престижні й дорогі будинки тільки з масиву й тільки ручного виготовлення. Там прийнято жити в єднанні із природою, а головний параметр житла для європейців - екологічність. Так, частка рубаних дерев'яних котеджів серед індивідуальних і двоквартирних будинків Німеччини, тільки за останні 10 років, подвоїлася, і ця тенденція має наростаючий характер.

Ми "ЗА" ручну рубку, тому що: - Кропітка праця наших майстрів, на відміну від верстатних методів обробки деревини, дозволяє не тільки зберегти природні захисні шари деревини, але й урахувати особливості кожного, окремо взятого колоди, виконавши всі з'єднання з особливою точністю й мінімальними зазорами. Саме тому рубані дерев'яні будинки по добротності й довговічності в кілька раз перевершують брусові, щитові, каркасні будинки й будинку з оциліндрованої колоди, що забезпечує довгострокову економію.

- Колоди кантуються рубанком вручну строго уздовж волокон і смоляних кишень дерева. При цьому закупорюються смоляні кишені, що дає колоді в зрубі додатковий захист від вологи.

- Добре зрубаному дерев'яному будинку з колод великого діаметра не потрібна обшивка стін ні зовні, ні усередині, що веде до економії витрат на обробку.


Все про Баню (Лазню)

Будівництво Зрубів

Вікна та двері в бані
Теплоізоляція в бані
Чи доцільно будувати зруби взимку
Будівництво будинків і бань під ключ
Вибір місця при будівництві лазні
Дерев'яна купіль на гребені популярності
Підлоги в лазні
Полки, ослона, висвітлення в лазні
Про аромати в лазні
Лікувальні маски,рецепти трав'яного чаю в лазні
А як паритися в лазні?
Потовк або стеля у лазні
Сауна й діти. Як паритися в лазні з дітьми
Баня бані відмінність...
Віники. Види віників і характеристики
Заготовка віників. Секрети заготовки лазневих віників.
Масаж віником в лазні.
Про руську баню та банні веники.
Як паритися в фінській сауні?
Ручна рубка, що це таке
Матеріали для створення ставка або водойми
Какая кровля лучше для дома из сруба?
Почнемо з проекту
Обробка фасаду
Цегла лицювальна
Міфи про дерев'яне будівництво
Переваги ручного рубки дерев'яного будинку
Стругана колода - у чому її плюси?
Зимовий ліс і будівництво зрубів
Як утеплити дерев'яний будинок
Матеріал рубаних стін
Вікна - очі будинку. Який тип вікон підібрати
Види сходів для будинку
Ремонт та обробка кухні

 

Печі,

Загальні Статті

Усе про печі. Види печей
Холодні й гарячі лазневі печі. Лазневі
печі прямого й періодичного нагріву

Дров'яні печі для лазні або сауни
Камені для лазневих печей. Талькохлорит. Жадеїт і ін.
Димоходи для лазневих печей
Пекти Камін. І як визначити якість печі.
Ціна грубної роботи. Як побудувати пекти самому- поради
Мохи будівельний. Сфагнум і зозулін льон
Технологія будівництва зрубів будинків і лазні
Зборка зрубу на фундаменте
Будівництво альтанок
Вибір матеріалу для будівництва будинку
Із чого почати будівництво заміського будинку
Технологія будівництва опалубки
Будівництво руських бань і фінських саун
 

©2000 Всі права захищені "ЕкоБуд" Україна