строительство деревянных домов и бани
русукр
 
продаж будівельного моху
АР Крим-Севастополь, Вінницька-Вінниця, Волинська-Луцьк, Дніпропетровська-Дніпропетровськ, Донецька-Донецьк, Житомирська-Житомир, Закарпатська-Ужгород Запорізька-Запоріжжя Івано-Франківська-Івано-Франківськ Київська-Київ, Кіровоградська-Кіровоград, Луганська-Луганськ, Львівська-Львів, Миколаївська-Миколаїв, Одеська-Одеса, Полтавська-Полтава Рівненська-Рівне, Сумська- Суми Тернопільська-Тернопіль, Харківська-Харків, Херсонська-Херсон, Хмельницька- Хмельницький, Черкаська-Черкаси, Чернівецька- Чернівеці, Чернігівська-Чернігів-Україна

Зимовий ліс і будівництво зрубів будинків і лазні.


зимний лес

Переваги будівлі із зимового лісу знали російські майстри із прадавніх часів. Для будинків і бань воліли використовувати дерева, зрубані взимку, і не без вагомих на те підстав. У цю пору року дерево практично не росте, тому стовбур містить мінімальна кількість соку й смоли. Немає також комах і паразитів, здатних знизити якість матеріалу. Деревина сухіше й міцніше. Немаловажні й особливості процесу заготовки. Морозна погода створює як би природній холодильник, дозволяючи дереву повільніше міняти свої властивості. Процес зсихання деревини відбувається не так швидко, відповідно, не утворюються тріщини.

Таким чином, пиломатеріали, виготовлені зі зрубаних узимку дерев, повільніше гниють як при транспортуванні й зберіганні, так і при наступнім використанні й у процесі служби. Обробка їх дається легше, що позначається й на якості продукції.

Як колода, так і брус, виготовлений із зимового лісу, відрізняється найкращими властивостями для будівництва. Якщо робити зруб для будинку або лазні в цю пору року, він равномірно осідає, матеріал у результаті більш щільно лягає, не утворюються тріщини. Точно також, дошка обрізна, виготовлена із зимового лісу, більш суха, міцна, не виділяє смоли й не деформується, довше зберігається світлий колір.

Пиломатеріали, виготовлені із зимового лісу, краще переносять опади, довше зберігають свої властивості. Крім того, їх покупка - більш надійна, адже взимку немає дощів, які при заготовці можуть зіпсувати матеріал. Природня волога, що втримується в самому дереві, перебуває в замороженому стані, і її значно менше в порівнянні з літнім періодом.

Відрізнити справжній зимовий ліс від літнього не так просто, точно також як якісну деревину від другосортної. Під силу це тільки професіоналові, так що має сенс довірити вибір будівельних матеріалів фахівцям, що зарекомендували себе. По деяких непрямих ознаках можна визначити, чи ставиться пропонований матеріал до зимового вироблення. У першу чергу ця поточна пора року. Як правило, до липня весь зимовий ліс розкуповується, а пропоновані колоди або спиляні вже влітку, або зазнали тривалому зберіганню, винні умови для якого не так просто забезпечити. Це зробити це може тільки великий заготівельник з більшими складами. Крім того, свіжозрубане дерево втрачає свої якості досить швидко, якщо його не ошкурити. Найкращим матеріалом для будівництва вважається сосна й модрина. А завдяки правильній обробці властивості будь-якої породи можна значно поліпшити.


Все про Баню (Лазню)

Будівництво Зрубів

Вікна та двері в бані
Теплоізоляція в бані
Чи доцільно будувати зруби взимку
Будівництво будинків і бань під ключ
Вибір місця при будівництві лазні
Дерев'яна купіль на гребені популярності
Підлоги в лазні
Полки, ослона, висвітлення в лазні
Про аромати в лазні
Лікувальні маски,рецепти трав'яного чаю в лазні
А як паритися в лазні?
Потовк або стеля у лазні
Сауна й діти. Як паритися в лазні з дітьми
Баня бані відмінність...
Віники. Види віників і характеристики
Заготовка віників. Секрети заготовки лазневих віників.
Масаж віником в лазні.
Про руську баню та банні веники.
Як паритися в фінській сауні?
Ручна рубка, що це таке
Матеріали для створення ставка або водойми
Какая кровля лучше для дома из сруба?
Почнемо з проекту
Обробка фасаду
Цегла лицювальна
Міфи про дерев'яне будівництво
Переваги ручного рубки дерев'яного будинку
Стругана колода - у чому її плюси?
Зимовий ліс і будівництво зрубів
Як утеплити дерев'яний будинок
Матеріал рубаних стін
Вікна - очі будинку. Який тип вікон підібрати
Види сходів для будинку
Ремонт та обробка кухні

 

Печі,

Загальні Статті

Усе про печі. Види печей
Холодні й гарячі лазневі печі. Лазневі
печі прямого й періодичного нагріву

Дров'яні печі для лазні або сауни
Камені для лазневих печей. Талькохлорит. Жадеїт і ін.
Димоходи для лазневих печей
Пекти Камін. І як визначити якість печі.
Ціна грубної роботи. Як побудувати пекти самому- поради
Мохи будівельний. Сфагнум і зозулін льон
Технологія будівництва зрубів будинків і лазні
Зборка зрубу на фундаменте
Будівництво альтанок
Вибір матеріалу для будівництва будинку
Із чого почати будівництво заміського будинку
Технологія будівництва опалубки
Будівництво руських бань і фінських саун
 

©2000 Всі права захищені "ЕкоБуд" Україна