строительство деревянных домов и бани
русукр
 
продаж будівельного моху
АР Крим-Севастополь, Вінницька-Вінниця, Волинська-Луцьк, Дніпропетровська-Дніпропетровськ, Донецька-Донецьк, Житомирська-Житомир, Закарпатська-Ужгород Запорізька-Запоріжжя Івано-Франківська-Івано-Франківськ Київська-Київ, Кіровоградська-Кіровоград, Луганська-Луганськ, Львівська-Львів, Миколаївська-Миколаїв, Одеська-Одеса, Полтавська-Полтава Рівненська-Рівне, Сумська- Суми Тернопільська-Тернопіль, Харківська-Харків, Херсонська-Херсон, Хмельницька- Хмельницький, Черкаська-Черкаси, Чернівецька- Чернівеці, Чернігівська-Чернігів-Україна

Теплоізоляція в лазні.


Для термоізоляції стін, у простінках улаштовують теплоізоляційну прокладку, яка призначає для надійного захисту від проникнення більш холодного зовнішнього повітря в приміщення парильної. Ця прокладка не має безпосереднього контакту з гарячим повітрям, тому й матеріали застосовувані для цих цілей можна використовувати без остраху їх термічної агресивності.

Неорганічні теплоізоляційні матеріали більш довговічні, малогигроскопічні, не гниють, вогнестійкі, не ушкоджуються гризунами. Їх краще використовувати для утеплення будівельних конструкцій. В основному це мінеральна вата й виробу з неї - мати й м'які плити на синтетичному сполучному, тверді плити на бітумному й синтетичному сполучному; скляна вата й виробу з неї - мати на формальдегідній смолі, прошивні, плити на формальдегідній смолі; виробу з перліту - стеклоперлит, гипсоперлит, перлитобетон і ін.

Теплоізоляційні матеріали на основі органічної сировини виготовляються з відходів деревообробки, торфу й очерету у вигляді деревинно-волокнистих, древево-стружкових, торф'яних і комишитових плит різних розмірів і призначення. ДО таких матеріалів відносять також плити типу кострамит, арболит, фіброліт, що виготовляються із соломи, багаття льону й відходів деревообробки із присадкою вогнезахитнозвязуючими сполуками, обклеєні тонким картоном або щільним папером.

Теплоізоляційні матеріали на основі пластичних мас ділять на три групи: ніздрюваті й пінисті (пінопласти); пористі (поропласты); стільникові (стільникопласти). У цих матеріалів низька об'ємна маса, високі теплоізоляційні властивості, стійкість до дії вологи.

З пінопластів застосовують пінополістирол марок ПС-1 і ПС-4, пінополівінілхлорид марок ПВХ і ПХ, пінополіуретан марки ПУ-101, пінопласти на основі фенолформальдегідних смол, пенфенолпласти марок ФФ, ФК,ФКС і поропласты мипор, МФП, стільникопласти, виготовлені склеюванням гофрованих аркушів паперу, фольги, бавовняної тканини, просочених полімерами.

Для теплоізоляції стін і стель застосовують тверді й напівжорсткі мати й плити з мінеральної й скляної вати, які закріплюють у порожнині каркаса притискними дерев'яними перемичками. Деревинно-волокнисті й дерево-стружкові плити в комбінації з мінераловатними плитами й пінополістиролом використовують для внутрішнього облицювання роздягальної. Для обробки парильної такі плити непридатні через легку займистість і гігроскопічності.

Теплоізоляцію з комишитових і фібролітових плит застосовують у тих районах, де розрахункова температура зовнішнього повітря не нижче -17°С. Ці плити недорогі й мають високі теплоізоляційні властивості: каркасна стіна з утеплювачем з камишу товщиною 10 см рівновелика по теплофізичних властивостях стіні із суцільної цегельної кладки товщиною 51 см. При обробці вогнестійким матеріалом, вона важкозгораєма, а при надійному захисті від зволоження не заражається грибами.

Для теплоізоляції може бути використана деревна тріска, стружки або ошурки, змочені розчинами цементу, вапна або гіпсу, вони служать гарним утеплювачем стін і стелі.


Все про Баню (Лазню)

Будівництво Зрубів

Вікна та двері в бані
Теплоізоляція в бані
Чи доцільно будувати зруби взимку
Будівництво будинків і бань під ключ
Вибір місця при будівництві лазні
Дерев'яна купіль на гребені популярності
Підлоги в лазні
Полки, ослона, висвітлення в лазні
Про аромати в лазні
Лікувальні маски,рецепти трав'яного чаю в лазні
А як паритися в лазні?
Потовк або стеля у лазні
Сауна й діти. Як паритися в лазні з дітьми
Баня бані відмінність...
Віники. Види віників і характеристики
Заготовка віників. Секрети заготовки лазневих віників.
Масаж віником в лазні.
Про руську баню та банні веники.
Як паритися в фінській сауні?
Ручна рубка, що це таке
Матеріали для створення ставка або водойми
Какая кровля лучше для дома из сруба?
Почнемо з проекту
Обробка фасаду
Цегла лицювальна
Міфи про дерев'яне будівництво
Переваги ручного рубки дерев'яного будинку
Стругана колода - у чому її плюси?
Зимовий ліс і будівництво зрубів
Як утеплити дерев'яний будинок
Матеріал рубаних стін
Вікна - очі будинку. Який тип вікон підібрати
Види сходів для будинку
Ремонт та обробка кухні

 

Печі,

Загальні Статті

Усе про печі. Види печей
Холодні й гарячі лазневі печі. Лазневі
печі прямого й періодичного нагріву

Дров'яні печі для лазні або сауни
Камені для лазневих печей. Талькохлорит. Жадеїт і ін.
Димоходи для лазневих печей
Пекти Камін. І як визначити якість печі.
Ціна грубної роботи. Як побудувати пекти самому- поради
Мохи будівельний. Сфагнум і зозулін льон
Технологія будівництва зрубів будинків і лазні
Зборка зрубу на фундаменте
Будівництво альтанок
Вибір матеріалу для будівництва будинку
Із чого почати будівництво заміського будинку
Технологія будівництва опалубки
Будівництво руських бань і фінських саун
 

©2000 Всі права захищені "ЕкоБуд" Україна